WOLUMETRIA

Zabiegi medycyny estetycznej DENTSARTE – Kwas Hialuronowy
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze – jest on podstawowym składnikiem, który odpowiada za nawilżenie i jędrność skóry. Skóra dojrzewając traci znaczne ilości kwasu hialuronowego, a tym samym skóra staje się wysuszona, zmarszczona, i zwiotczała.

Jak uzupełniać niedobór kwasu hialuronowego?

Jedynym skutecznym i trwałym sposobem jest wstrzyknięcie preparatu w warstwę skóry właściwej. Właśnie w takiej formie działa bezpośrednio na skórę nawilżając ją, wypełniając zmarszczki czy bruzdy. Ten związek chemiczny nadaje objętość, modeluje, poprawia kontury całej twarzy, ale co najważniejsze pobudza naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki temu efekty utrzymuje się dłużej, a twarz wygląda zdrowo i naturalnie.

Stosowany do zabiegów preparat jest syntetyczny co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Nie wymaga wykonywania próby uczuleniowej.

Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów przez nasze Pacjentki DentisArte jest Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym.

 W naszych gabinetach pracujemy tylko na najwyższej jakości preparatach.

Wolumetria, modelowanie konturów twarzy, przywrócenie objętości okolicy jarzmowej jest to uzupełnienie objętości twarzy i przywrócenie jej owalu, wymodelowanie kości policzkowych, a także zwiększenie napięcia skóry i nadanie jej gładkości. Ten zabieg przywraca młodość i jędrność skórze. 

W naszych gabinetach pracujemy tylko na najwyższej jakości preparatach.

Wszystko co trzeba wiedzieć o Wolumetrii

Wolumetria, modelowanie konturów twarzy, przywrócenie objętości okolicy jarzmowej kwasem hialuronowym – Efekty

Wolumetria polecana jest osobom:

– chcącym: unieść policzki
– mieć efekt wypoczętej, pogodnej twarzy
– zlikwidować „chomiki”

– ze zwiotczeniem naskórka w związku z utratą objętości (skóra właściwa nie może jednak jeszcze utracić elastyczności),

– ze zbyt szczupłą twarzą,

– z nieproporcjonalnym konturem twarzy,

– z lipoatrofią jarzmową,

– po przebytym liftingu twarzy, jako terapia uzupełniająca.

 

Jakie są efekty wolumetrii?


– odbudowa i wymodelowanie okolicy kości policzkowych
– remodeling dolnej części twarzy
-odbudowa i poprawa owalu twarzy

Efekty zabiegu są natychmiastowe, różnica jest widoczna od razu po podaniu wypełniaczy. Jednak ostateczny efekt będzie widoczny po 2-3 tygodniach. Efekty są długotrwałe, utrzymujące się do półtora roku.

Zalecenia po wolumetrii kwasem hialuronowym

Przez 2-4 h po zabiegu zwiększenia objętości ust zaleca się ograniczenie mimiki twarzy do minimum oraz dotykania okolicy iniekcji. Przez kilka dni powinno się unikać nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne oraz ciepło. Stosowanie się do zaleceń pozwoli na osiągnięcie pięknego i długotrwałego efektu.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Z wolumetrii nie powinny korzystać osoby:

– ciężarne i karmiące piersią kobiety
– cierpiące na choroby immunologiczne lub choroby stawów,
– epileptycy,
– z bielactwem lub łuszczycą,
– z porfirią skórną,
– z zapaleniami lub zakażeniami skóry (w tym także opryszczka i trądzik!),
– w czasie leczenia immunoterapeutycznego,
– alergicy,
.

WAŻNE! Odstępy czasowe pomiędzy zabiegami wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry takimi jak mikrodermabrazja czy peelingu kawitacyjnego, powinny wynosić minimum 2-3 tygodnie.

KORZYŚCI – ZABIEGI Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO : 

Bezpieczeństwo  – Kwas hialuronowy to związek syntetyczny nie dający powikłań alergicznych, ulega biodegradacji dlatego skutki zabiegu są odwracalne. Iniekcje należy wykonywać w zalecanych przez lekarza medycyny estetycznej odstępach czasowych.

Naturalny i długotrwały efekt  – efekty zabiegu są natychmiastowe z każdym kolejnym dniem twarz staje się jędrniejsza i piękniejsza. Po konsultacji lekarz wybiera najlepszy do rodzaju zmarszczki i skóry wypełniacz.  Trzeba dobrać odpowiednią ilość do warunków anatomicznych każdego pacjenta tylko wtedy efekt będzie naturalny i satysfakcjonujący. Efekty utrzymująe się osobniczo zmiennie, średnio 9 – 12 miesięcy, u osób młodszych może utrzymywać się dłużej.

Brak rekonwalescencji – preparat wstrzykiwany jest za pomocą cienkich kaniuli przez co widoczne zaczerwienienia są znikome i rzadko kiedy pojawiają się małe siniaki po wkłuciu. Pacjent może wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Trzeba uważać jedynie na nadmierną ekspozycję na słońce.

 

Łączenie z innymi zabiegami – Kwas hialuronowy bardzo dobrze sprawdza się w korekcji wszelkich utrwalonych zmarszczek, natomiast przy zmarszczkach mimicznych warto dodatkowo poddać się zabiegowi toksyny botulinowej . Pozwoli to na przedłużenie efektu wypełnienia, zwolnienie procesu starzenia oraz lepsze wymodelowanie twarzy. Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego można łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej mezoterapią czy laserowym frakcjonowaniem skóry.

WYKONANE ZABIEGI

Kobiety mogą starzec się pięknie!

Medycyna estetyczna nie może zatrzymać postępu procesu dojrzewania, ale może zwolnić uwydatnianie się jego skutków. Zadbana, wypoczęta twarz i olśniewający uśmiech sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Niezależnie od wieku zdrowe, zadbane zęby są ważne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabiegi estetyczne nie są przeznaczone wyłącznie dla ludzi dojrzałych. Doskonale wiemy, że każdy jest inny. Każdemu podoba się coś innego. Tak samo jest z wyglądem zewnętrznym. Dużo młodych ludzi boryka się z asymetriami, deformacjami i wieloma innymi problemami. Medycyna estetyczna skutecznie rozwiązuje te problemy. Specjalistyczne preparaty i sprzęt jakim dysponujemy daje możliwość wykonania wielu różnorodnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu uzębienia, symetrii twarzy i kondycji skóry.

 

 

Piękny, zdrowy uśmiech może zdziałać cuda, dać pewność siebie i siłę do działania.

W naszej klinice oferujemy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej.

Są to zabiegi opierające się między innymi na kwasie hialuronowym, toksynie botulinowej oraz na terapii peptydowej.

 Zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane są przez doktor Marię Jakubowską – Chmielecką, która od lat poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności zapewniając usługi na wysokim poziomie. Pomagamy dążyć do perfekcji, z zachowaniem naturalnego wyglądu! 

Każdy zabieg w naszym gabinecie rozpoczynamy analizą problemu pacjenta, obejrzeniem twarzy i aparatu stomatognatycznego, omówieniem idnywidualnych, dopasowanych do potrzeb każdego pacjenta skutecznych działań prowadzących do rozwiązania problemu.  W naszym gabinecie stosuje się wyłącznie preparaty przebadane klinicznie i od lat stosowane w dermatologii estetycznej.

OPINIE

Lustereczko mówiło mi, że już czas, a ja zagłuszałam ten głos z obawy przed nieznanym. *** Niniejszym oświadczam, że dołączam do grona wielbicielek kunsztu estetycznego Pani Marii Jakubowskiej -Chmieleckiej – „lekarza smutków twarzowych”. Spotkanie piękności było bezbolesne i przebiegało w bardzo życzliwej atmosferze. Polecam Panią Doktor, ponieważ efekt Jej pracy to połączenie profesjonalizmu z artyzmem i pasją. -Emilia

W końcu zdecydowałam się na „odrobinę luksusu” i ingerencję medycyny estetycznej w obrębie mojej twarzy. Trafiłam do Pani dr Jakubowskiej-Chmieleckiej. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie merytoryczne i pewna ręka! I przy tym pani doktor jest bardzo ciepłą, niezwykle sympatyczną osobą. Na pewno będę do niej wracała. Już rozsławiam jej fachowość wśród moich koleżanek, które mają zamiar co nieco sobie ulepszyć na buźce. Polecam wszystkim! -Anna

Jest nie wielu takich lekarzy, których darzę zaufaniem. Pani Doktor Maria Jakubowska-Chmielecka absolutnie do nich należy. Wiem, że jestem niełatwą pacjentką – zarówno w sferze zdrowotnej jak i tej emocjonalnej. W gabinecie Pani Jakubowskiej- Chmieleckiej czuję się jednak tak, jakbym była jedyną i najważniejszą pacjentką na świecie. Pani Doktor za każdym razem przeprowadza ze mną wnikliwy wywiad, przedstawia dokładny plan leczenia (wyłożony zrozumiałym dla osoby nie będącej lekarzem językiem), po czym pewną ręką, w sposób bardzo profesjonalny rozprawia się z moja dolegliwością. Wszystko dzieje się w atmosferze ogromnej życzliwości. Po zabiegu, Pani Doktor poświęca mi również wiele uwagi: cierpliwie wysłuchuje pytań, rozwiewa moje wątpliwości, jest przy tym niezwykle empatyczna. Pani Maria Jakubowska-Chmielecka to lekarz z wielką pasją, wielką kulturą osobistą, to lekarz z powołania. -Monika J.

Cóż napisać – efekt estetyczny na kochanej twarzy mojej Żony jest wspaniały! Teraz jej spojrzenie złagodniało, i to nawet wtedy, gdy trochę się złości. Koniec z groźną miną, choćby sama chciała 🙂 Bardzo dziękuję Pani Doktor. Z wyrazami szacunku – -Zadowolony Mąż

CENNIK

Konsultacja 100 zł
Znieczulenie emla 30 zł

Kwas hialuronowy

Modelowanie i powiększanie ust 800 – 1100 zł
Wolumetria 1500 – 2400 zł
Wypełnienie płytkich bruzd i zmarszczek 550-850 zł
Odmładzanie grzbietów dłoni 1750 zł

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.

Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n

62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT

11:00-19:00

ŚRODA

9:00-16:00