STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to obszar zajmujący się korektami estetycznymi uzębienia. Dając piękny uśmiech i pewność siebie.

Stomatologia estetyczna

Współczesne podejście do piękna łączy ze sobą wiele dziedzin i wymaga zintegrowanego podejścia. 

Stomatologia estetyczna poświęcona jest wizualnej zmianie uśmiechu. Każdy z nas marzy o uśmiechu jak z Hollywood. Jednak często zdarza się, że zęby są przebarwione, krzywe, nierówne lub nadłamane. Najczęściej wybieranymi zabiegami w stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów, licówki oraz korony.

 Stomatologia estetyczna to grupa zabiegów dentystycznych przyczyniających się do poprawy wyglądu uzębienia. Są to między innymi zabiegi wybielania, korygowania, ustawiania zębów, ale także implantologia i protetyka, które umożliwiają uzupełnienie ubytków.

Rozwój medycyny estetycznej umożliwia korektę wielu niedoskonałości w obrębie naszego uśmiechu. Każdy zabieg w naszym gabinecie rozpoczynamy od omówienia problemu, z którym boryka się pacjent, wnikliwej analizy twarzy i aparatu stomatognatycznego i w końcu przedstawienia indywidualnych możliwości jego rozwiązania, w poczuciu pełnego komfortu i intymności.

 

Wybielanie zębów

Wybielanie – polega na oczyszczeniu i nasyceniu barwy zębów w sposób nieinwazyjny. Odbywa się to za pomocą nowoczesnego lasera oraz specjalnych żeli wybielających. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i bezinwazyjny. Daje zdumiewające efekty i olśniewający uśmiech na kilka lat.

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu, korekta nieprawidłowego położenia,wielkości i kształtu zębów. Są to też bardziej skomplikowane zabiegi związane ze zmianami kształtu kości szczęki czy żuchwy.

Korony ceramiczne – jest to trwałe wypełnienie brakującego uzębienia w sposób naturalny i estetyczny.

Licówki – są to stosunkowo małe części pozwalające na korektę ustawienia, kształtu i koloru zębów. Nakładane są na przednią powierzchnię zęba, ze względu na to, że jest to bardzo cienka warstwa materiału jest praktycznie niezauważalna. Daje piękny i naturalny wygląd uśmiechu.

przed

po

Opinie Pacjentów

W pełni zasłużone 5 gwiazdek !!!
Jakość usługi na najwyższym poziomie. Połączenie doświadczenia i wiedzy całego zespołu z nowoczesnym sprzętem gwarantują zadowolenie i piękny, zdrowy uśmiech  Po prostu, właściwi ludzie na właściwym miejscu !!! Uśmiechnięci, sympatyczni i profesjonalnie podchodzący do swojej pracy. W Dentis Arte przeszłam już wiele … od zwykłego borowania, przez wyrwanie zęba, leczenie kanałowe, zabieg implantacji po wstawienie koron na górnych jedynkach, które doznały urazu w dzieciństwie. Wszystkie zabiegi przebiegały sprawnie, bezboleśnie i bez komplikacji. Teraz wiem, że to była jedna z najlepszych inwestycji mojego życia, ponieważ w końcu mogę się śmiało i szeroko uśmiechnąć  Dziękuję
-Joanna Gawron-Pawłowska

Pierwszy raz odwiedziłam gabinet tydzień temu w celu usunięcia ósmego zęba. Zabieg nie był łatwy ze względu na poziome położenie zęba schowanego częściowo w dziąśle. Pan Doktor jednak ze stoickim spokojem poradził sobie znakomicie. Dzisiaj odbyło się bezbolesne zdjęcie szwów oraz zapadła decyzja o dalszym leczeniu zębów u Pana Doktora Andrzeja. Pomimo ogromnego strachu przed stomatologami, Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie. Cierpliwość, z którą wykonuje swoją robotę, skłania do dalszego korzystania z usług DentisArte. Po „grubszych” zabiegach pacjent zostaje zaopatrzony w odpowiednie leki, a do pełni szczęścia potrzebny jest później tylko czas Pozdrawiam Pana Doktora oraz Panią Higienistkę! Do zobaczenia na kolejnej wizycie
-Marysia Zamiara

Polecam wszystkim cykorom, Pani Maria jest super! Będę tu śmigać już zawsze, nawet jeżeli miałabym przeprowadzić się na Antarktydę! Cała wizyta była bezbolesna, bezstresowa i przesympatyczna
-Mar Ta

Pełen profesjonalizm, a dodatkowo sympatyczna atmosfera. W pełni polecam 
-Michal Wyjatek

Najlepsi z najlepszych. Już od paru lat jestem wierną pacjentką i nigdy nie zmienię. Profesjonalna opieka medyczna, przemiła atmosfera i super lekarze. Pozdrawiam
-Marta Urbaniak

Przesympatyczny i profesjonalny zespół, któremu bez wątpliwości można zaufać! Nigdy nie sądziłam, że wizyta u stomatologa może być tak przyjemna. Pani Marysia sprawiła, że przestałam się bać kolejnych wizyt. Polecam serdecznie!
-Marysia Cieplińska

Oferujemy Państwu możliwość finansowania leczenia w Dentisarte w szybki i prosty sposób, w formie dogodnych rat. MediRaty pozwolą Państwu wykonać zabieg już dziś, a koszty leczenia rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat.

Możliwość finansowania kosztów zabiegów nawet do 50.000 zł!
Aby skorzystać z płatności ratalnej MediRaty, poinformuj o tym lekarza podczas wizyty.
Lekarz przygotuje plan leczenia oraz określi jego przewidywany koszt.
Skorzystaj z aplikacji e-MediRaty i dokonaj samodzielnie wstępnej zdolności kredytowej. Przy jej pomocy możesz również złożyć wniosek on-line.

Doświadczeni lekarze

Dzięki współpracy z zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów, reprezentujących wszystkie dyscypliny stomatologiczne, zapewniamy naszym Pacjentom możliwość kompleksowego leczenia.
Andrzej Chmielecki

Andrzej Chmielecki

Lekarz stomatolog

Maria Jakubowska- Chmielecka

Maria Jakubowska- Chmielecka

Lekarz stomatolog

Centrum stomatologiczne DENTISARTE jest wysokiej klasy zespołem gabinetów, łączących profesjonalną i nowoczesną opiekę stomatologiczną, innowacyjną diagnostykę oraz zabiegi poprawy estetyki twarzy, przy użyciu najnowszej generacji, oryginalnych i bezpiecznych materiałów oraz metod.

Miejsce które tworzymy, zawdzięczamy wspólnej pasji, zgranemu zespołowi oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta. Przy użyciu nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia, zintegrowanemu, interdyscyplinarnemu podejściu, obejmującemu zabiegi stomatologiczne oraz medycynę estetyczną, zależy nam nie tylko na poprawie stanu zdrowia naszych pacjentów ale również na poprawie ich samopoczucia. Piękno naszej twarzy jest ściśle związane z uśmiechem. Bez wątpienia, to jak wyglądamy wpływa na nasze samopoczucie, a stan zdrowia jamy ustnej często rzutuje na kondycje naszego organizmu.

Naszym celem jest sprawienie, by nasi pacjenci na każdym etapie leczenia otrzymywali wszelką oczekiwaną pomoc oraz poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Chcemy aby nasze doświadczenie i wiedza, pozwoliły cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem promieniejącym z Państwa twarzy.

Zapraszamy serdecznie
Maria i Andrzej Chmieleccy

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.
Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n,
62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT godz. 9:00-19:00