Dobra diagnostyka to podstawa kompleksowego leczenia stomatologicznego

W Dentis Arte wykonujemy leczenie stomatologiczne z zakresu implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji oraz prowadzimy kompleksowe rekonstrukcje zgryzu. Zależy nam na tym aby efekty leczenia były trwałe i przez wiele lat służyły naszym pacjentom. Dlatego każde nasze działania zaczynamy od dokładnej diagnostyki obrazowej.

W naszym gabinecie w Suchym Lesie pod Poznaniem mamy możliwość wykonania tomografii komputerowej zębów o dużym polu obrazowania, zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych oraz RTG małoobrazkowych, czyli wszystkich, które mogą być przydatne w stomatologii. Nasze aparaty rentgenowskie to nowoczesne jednostki pozwalające na uzyskanie bardzo wysokiej rozdzielczości cyfrowego obrazu przy minimalnej dawcę promieniowania rentgenowskiego.

Najnowocześniejsza tomografia komputerowa w Suchym Lesie koło Poznania

Gabinet stomatologiczny Dentis Arte w Suchym Lesie pod Poznaniem jest wyposażony w nowoczesny tomograf komputerowy Vatech Pax-I 3D Green 16. Trójwymiarowe zdjęcia można wykonywać w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb diagnostycznych.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest naszym priorytetem. Dlatego wybraliśmy jedyny na rynku tomograf komputerowy wykonujący skan 3D 8x9cm obejmujący wszystkie zęby, w rozdzielczości 0,12mm w czasie 4,9 sekundy. Poziom dawki odpowiada wartościom jednego badania pantomograficznego na kliszy!

Tomograf komputerowy to serce diagnostyczne Dentis Arte. Posiadając na miejscu tej klasy sprzęt, jesteśmy w stanie zaplanować każdy zabieg implantologiczny, czy chirurgiczny, możemy także przygotować szablon imlpantologiczny zwiększający precyzję naszej pracy.

NAJSZYBSZY W SWOJEJ KLASIE

Nasz tomograf minimalizuje ilość artefaktów poruszeniowych, przy najkrótszym czasie skanowania. To najszybszy tomograf na rynku.Zapewnia doskonałe obrazy diagnostyczne, jest źródłem dumy naszej praktyki stomatologicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo pacjentów.

Gdzie wykonać tomografię zębów?

Pracownia rentgenodiagnostyki w Dentis Arte w Suchym Lesie wykonuje badania tomografem komputerowym, zdjęcia pantomograficzne oraz cefalometryczne również dla placówek zewnętrznych. Pacjent potrzebuje jedynie skierowanie na badanie od swojego lekarza prowadzącego. Prosimy o umówienie terminu badania za pośrednictwem narzędzia online lub telefonicznie.