PEPTYDOWA TERAPIA

WŁOSÓW SUCHY LAS

Zabiegi medycyny estetycznej DENTSARTE –  Peptydowa Terapia włosów Suchy Las

Zabiegi na porost włosów – terapia peptydowa włosów

Wykorzystanie peptydów do stworzenia preparatów regeneracyjnych stały się przełomem w medycynie estetycznej. Nasz organizm jest zbudowany z białek, peptydy podawane za pomocą iniekcji działają analogicznie do naturalnych. Pobudzają procesy naprawcze i regeneracyjne przeciwdziałając starzeniu skóry. Terapia peptydowa jest zwana “eliksirem młodości”

Dla kogo jest peptydowa terapia włosów Suchy Las?

Zabieg przeznaczony jest dla osób mających problem z włosami. Mogą z niego skorzystać osoby, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć 
ich wzrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe.  Peptydowa terapia włosów Suchy Las to również opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

terapia peptydowa włosów Suchy Las

Peptydowa terapia włosów Suchy Las jest szczególnie wskazana w następujących przypadkach:

 • wypadanie włosów związane ze stresem
 • łysienie androgenowe u mężczyzn i kobiet
 • sezonowe nasilone wypadanie włosów
 • osłabienie włosów związane z częstą koloryzacją
 • utrata pigmentacji włosa (siwienie) – zabieg przywraca pigmentację
 • wzmocnienie włosów przed przeszczepem.

 

terapia peptydowa włosów

Zabiegi polegające na wstrzyknięciu preparatu peptydowego stają się popularne w medycynie estetycznej.  

Peptydowa terapia włosów to nowoczesna i wyjątkowa  formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawana w formie wkłuć.

Jakie efekty daje terapia peptydowa włosów?

Zmniejsza znaczenie wypadania włosów oraz przyspiesza ich odrastanie. Uzyskujemy pogrubienie i zagęszczenie włosów. Skóra głowy będzie lepiej ukrwiona co przyspieszy rewitalizacje mieszków włosowych. Zabieg ten wzmacnia włosy przed lub po przeszczepie, a także przywraca pigmentacje.

Na czym polega terapia peptydowa włosów?

 

Zabieg polega na iniekcji preparatu peptydowego w skórę. W zależności od miejsca, w którym chcemy osiągnąć efekty odpowiednio nakłuwamy skórę. Innowacyjność preparatu polega na tym, że zastosowana minimalna dawka skoncentrowanego preparatu działa jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu. Utrzymując się w skórze, powoduje powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Nakłucia skupiają się na obszarach przerzedzenia, ale zwykle ostrzykiwana jest górna część głowy bez potylicy, gdzie włosy są najsilniejsze.  Peptydowa terapia włosów Suchy Las nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu niewskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Dr.Cyj Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest mało bolesny i w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Pierwsze zabiegi dają już efekty i zatrzymuje wypadanie włosów. Po kilku tygodniach od zabiegu następuje znaczna rewitalizacja i wzmocnienie włosa. Efekty utrzymują się nawet do roku. Po upływie tego czasu należy zabieg powtórzyć dla utrzymania efektu.​

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet,
jak i dla mężczyzn borykających się z problemem wypadania włosów. Terapia peptydowa włosów jest skuteczna nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, dietą czy też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr. Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu.

 

terapia peptydowa włosów Suchy Las
Jak długo trwa zabieg?
Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.
Peptydowa terapia włosów Suchy Las krok po kroku, czy wymaga przygotowania się, czy boli?
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy

w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Co się dzieje ze skórą, organizmem bezpośrednio po zabiegu, kiedy występują skutki uboczne?
Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia

w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu?
Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.
Jak długo efekt jest widoczny?
Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.
Peptydowa terapia włosów Suchy Las - Przeciwwskazania
Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i nieletni poniżej 18 r. ż., uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.
Jakie są składniki aktywne preparatu?
– Kwas hialuronowy (0,7%)

– Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2

 • Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych
 • Zahamowanie apoptozy
 • Stymulacja wzrostu włosa

– Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28

 • Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt
 • Pobudzenie komórek macierzystych
 • Namnażanie keratynocytów

– Oligopeptyd-54

 • Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie
 • Zatrzymanie wypadania włosów

– Oligopeptyd-71

 • Przywrócenie pigmentacji włosów
 • Formowanie nowych włosów

Kobiety mogą starzec się pięknie!

Medycyna estetyczna nie może zatrzymać postępu procesu dojrzewania, ale może zwolnić uwydatnianie się jego skutków. Zadbana, wypoczęta twarz i olśniewający uśmiech sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Niezależnie od wieku zdrowe, zadbane zęby są ważne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabiegi estetyczne nie są przeznaczone wyłącznie dla ludzi dojrzałych. Doskonale wiemy, że każdy jest inny. Każdemu podoba się coś innego. Tak samo jest z wyglądem zewnętrznym. Dużo młodych ludzi boryka się z asymetriami, deformacjami i wieloma innymi problemami. Medycyna estetyczna skutecznie rozwiązuje te problemy. Specjalistyczne preparaty i sprzęt jakim dysponujemy daje możliwość wykonania wielu różnorodnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu uzębienia, symetrii twarzy i kondycji skóry.

Piękny, zdrowy uśmiech może zdziałać cuda, dać pewność siebie i siłę do działania.

W naszej klinice oferujemy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej.

Są to zabiegi opierające się między innymi na kwasie hialuronowym, toksynie botulinowej oraz na terapii peptydowej.

 Zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane są przez doktor Marię Jakubowską – Chmielecką, która od lat poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności zapewniając usługi na wysokim poziomie. Pomagamy dążyć do perfekcji, z zachowaniem naturalnego wyglądu! 

Każdy zabieg w naszym gabinecie rozpoczynamy analizą problemu pacjenta, obejrzeniem twarzy i aparatu stomatognatycznego, omówieniem idnywidualnych, dopasowanych do potrzeb każdego pacjenta skutecznych działań prowadzących do rozwiązania problemu.  W naszym gabinecie stosuje się wyłącznie preparaty przebadane klinicznie i od lat stosowane w dermatologii estetycznej.

Lustereczko mówiło mi, że już czas, a ja zagłuszałam ten głos z obawy przed nieznanym. *** Niniejszym oświadczam, że dołączam do grona wielbicielek kunsztu estetycznego Pani Marii Jakubowskiej -Chmieleckiej – „lekarza smutków twarzowych”. Spotkanie piękności było bezbolesne i przebiegało w bardzo życzliwej atmosferze. Polecam Panią Doktor, ponieważ efekt Jej pracy to połączenie profesjonalizmu z artyzmem i pasją.
-Emilia

W końcu zdecydowałam się na „odrobinę luksusu” i ingerencję medycyny estetycznej w obrębie mojej twarzy. Trafiłam do Pani dr Jakubowskiej-Chmieleckiej. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie merytoryczne i pewna ręka! I przy tym pani doktor jest bardzo ciepłą, niezwykle sympatyczną osobą. Na pewno będę do niej wracała. Już rozsławiam jej fachowość wśród moich koleżanek, które mają zamiar co nieco sobie ulepszyć na buźce. Polecam wszystkim!
-Anna

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.
Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n,
62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT godz. 9:00-19:00