ODMŁADZANIE GRZBIETÓW DŁONI

Zabiegi medycyny estetycznej DENTSARTE – Kwas Hialuronowy
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze – jest on podstawowym składnikiem, który odpowiada za nawilżenie i jędrność skóry. Skóra dojrzewając traci znaczne ilości kwasu hialuronowego, a tym samym skóra staje się wysuszona, zmarszczona, i zwiotczała.

Odmładzanie grzbietów dłoni, a niedobór kwasu hialuronowego?

Jedynym skutecznym i trwałym sposobem jest wstrzyknięcie preparatu w warstwę skóry właściwej. Właśnie w takiej formie działa bezpośrednio na skórę nawilżając ją, wypełniając zmarszczki czy bruzdy. Ten związek chemiczny nadaje objętość, modeluje, poprawia kontury całej twarzy, ale co najważniejsze pobudza naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki temu efekty utrzymuje się dłużej, a twarz wygląda zdrowo i naturalnie.

Stosowany do zabiegów preparat jest syntetyczny co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Nie wymaga wykonywania próby uczuleniowej.

Odmładzanie grzbietów dłoni
Odmładzanie grzbietów dłoni

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego są szeroko stosowane do ODMŁADZANIA GRZBIETÓW DŁONI. Dłonie to bardzo ważny element wyglądu, właśnie po nich widać pierwsze objawy starzenia. Medycyna Estetyczna znalazła rozwiązanie na niechciane zmarszczki na grzbietach dłoni. Dzięki zabiegom odmładzania grzbietów dłoni osiągnąć zdrowy, młody i świeży wygląd.  

 

Odmładzanie grzbietów dłoni – Wskazania do zabiegu

Zabieg dotyczy kobiet dojrzałych, pragnących przywrócić młody wygląd rękom. Dotyczy skóry zwiotczałej, pomarszczonej na powierzchni grzebieni dłoni. Najczęściej jest to grupa wiekowa powyżej 45 roku życia.

 

Odmładzanie grzbietów dłoni – Wszystko co trzeba wiedzieć 

Odmładzanie grzbietów dłoni – Na czym polega zabieg?


Odmładzanie grzbietów dłoni polega na wstrzykiwaniu w miejsca wymagających wypełnienia preparatu z kwasem hialuronowym. Poprawia nawilżenie i ujędrnienie. Skóra staje się napięta, a naczynia żylne są mniej widoczne. Ostateczny efekt będzie widoczny po okresie  3-4 tygodni od zabiegu. Efekt utrzymuje się około 9-12 miesięcy, wszystko zależy od cech osobniczych. Ekspozycja na słońce, małe nawodnienie czy palenie papierosów może ten efekt osłabiać. 

Aplikuje się go równomiernie na całym grzbiecie dłoni. Iniekcje wykonuje się za pomocą cienkich kaniuli, dzięki temu zabieg wykonujemy za pomocą jednego wkłucia na dłoń. Zabieg przywraca dłoniom młodość, jędrność i soczystość.

 

Odmładzanie grzbietów dłoni

Zmarszczki są wypełnione, a skóra wygląda na zdrową. Po nastrzykaniu lekarz medycyny estetycznej rozmasowuje skóre, rozprowadzają preparat z kwasem hialuronowym równomiernie po całej dłoni z uwzględnieniem zagłębień i większych zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny, mimo tego dla komfortu naszych Pacjentów stosujemy maści znieczulające

Jak długo utrzymuje się odmłodzenie grzbietów dłoni?

Wygładzające działanie kwasu hialuronowego jest efektem wiązania tego preparatu z wodą zwiększając objętość i wypełniając usta. Kwas Hialuronowy ulega degradacji po 6-12 miesięcy. Po tym okresie trzeba zgłosić się na zabieg dla podtrzymania olśniewającego efektu. Długość utrzymywanego efektu zależy również od rodzaju preparatu. W naszych Gabinetach stosujemy preparaty kwasu hialuronowego  JUVEDERM®  firmy ALLERGAN, które są bardzo skuteczne i długotrwałe, ale przede wszystkim bezpieczne! 

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ODMŁODZENIA GRZBIETÓW DŁONI  Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

 

Odmładzanie grzbietów dłoni – PRZECIWWSKAZANIA:

Mimo, że odmładzanie grzbietów dłoni jest zabiegiem nieinwazyjnym to istnieje kilka przeciwwskazań do tego zabiegu:

  • ciężarne oraz karmiące piersią.
  • zakażenia skórne
  • łuszczyca
  • skłonności do bliznowców.
  • uczulenie, na któryś ze składników preparatu.
  • choroby układu immunologicznego.
  • wiek – w młodzieży poniżej 18 roku życia odstępuje się od wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Odmładzanie grzbietów dłoni – WYKONANE ZABIEGI

Kobiety mogą starzec się pięknie!

Medycyna estetyczna nie może zatrzymać postępu procesu dojrzewania, ale może zwolnić uwydatnianie się jego skutków. Zadbana, wypoczęta twarz i olśniewający uśmiech sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Niezależnie od wieku zdrowe, zadbane zęby są ważne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabiegi estetyczne nie są przeznaczone wyłącznie dla ludzi dojrzałych. Doskonale wiemy, że każdy jest inny. Każdemu podoba się coś innego. Tak samo jest z wyglądem zewnętrznym. Dużo młodych ludzi boryka się z asymetriami, deformacjami i wieloma innymi problemami. Medycyna estetyczna skutecznie rozwiązuje te problemy. Specjalistyczne preparaty i sprzęt jakim dysponujemy daje możliwość wykonania wielu różnorodnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu uzębienia, symetrii twarzy i kondycji skóry.

Piękny, zdrowy uśmiech może zdziałać cuda, dać pewność siebie i siłę do działania.

W naszej klinice oferujemy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej.

Są to zabiegi opierające się między innymi na kwasie hialuronowym, toksynie botulinowej oraz na terapii peptydowej.

 Zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane są przez doktor Marię Jakubowską – Chmielecką, która od lat poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności zapewniając usługi na wysokim poziomie. Pomagamy dążyć do perfekcji, z zachowaniem naturalnego wyglądu! 

Każdy zabieg w naszym gabinecie rozpoczynamy analizą problemu pacjenta, obejrzeniem twarzy i aparatu stomatognatycznego, omówieniem idnywidualnych, dopasowanych do potrzeb każdego pacjenta skutecznych działań prowadzących do rozwiązania problemu.  W naszym gabinecie stosuje się wyłącznie preparaty przebadane klinicznie i od lat stosowane w dermatologii estetycznej.

OPINIE

Lustereczko mówiło mi, że już czas, a ja zagłuszałam ten głos z obawy przed nieznanym. *** Niniejszym oświadczam, że dołączam do grona wielbicielek kunsztu estetycznego Pani Marii Jakubowskiej -Chmieleckiej – „lekarza smutków twarzowych”. Spotkanie piękności było bezbolesne i przebiegało w bardzo życzliwej atmosferze. Polecam Panią Doktor, ponieważ efekt Jej pracy to połączenie profesjonalizmu z artyzmem i pasją. -Emilia

W końcu zdecydowałam się na „odrobinę luksusu” i ingerencję medycyny estetycznej w obrębie mojej twarzy. Trafiłam do Pani dr Jakubowskiej-Chmieleckiej. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie merytoryczne i pewna ręka! I przy tym pani doktor jest bardzo ciepłą, niezwykle sympatyczną osobą. Na pewno będę do niej wracała. Już rozsławiam jej fachowość wśród moich koleżanek, które mają zamiar co nieco sobie ulepszyć na buźce. Polecam wszystkim! -Anna

Jest nie wielu takich lekarzy, których darzę zaufaniem. Pani Doktor Maria Jakubowska-Chmielecka absolutnie do nich należy. Wiem, że jestem niełatwą pacjentką – zarówno w sferze zdrowotnej jak i tej emocjonalnej. W gabinecie Pani Jakubowskiej- Chmieleckiej czuję się jednak tak, jakbym była jedyną i najważniejszą pacjentką na świecie. Pani Doktor za każdym razem przeprowadza ze mną wnikliwy wywiad, przedstawia dokładny plan leczenia (wyłożony zrozumiałym dla osoby nie będącej lekarzem językiem), po czym pewną ręką, w sposób bardzo profesjonalny rozprawia się z moja dolegliwością. Wszystko dzieje się w atmosferze ogromnej życzliwości. Po zabiegu, Pani Doktor poświęca mi również wiele uwagi: cierpliwie wysłuchuje pytań, rozwiewa moje wątpliwości, jest przy tym niezwykle empatyczna. Pani Maria Jakubowska-Chmielecka to lekarz z wielką pasją, wielką kulturą osobistą, to lekarz z powołania. -Monika J.

Cóż napisać – efekt estetyczny na kochanej twarzy mojej Żony jest wspaniały! Teraz jej spojrzenie złagodniało, i to nawet wtedy, gdy trochę się złości. Koniec z groźną miną, choćby sama chciała 🙂 Bardzo dziękuję Pani Doktor. Z wyrazami szacunku – -Zadowolony Mąż

CENNIK

Konsultacja 100 zł
Znieczulenie emla 30 zł

Kwas hialuronowy

Modelowanie i powiększanie ust 800 – 1100 zł
Wolumetria 1500 – 2400 zł
Wypełnienie płytkich bruzd i zmarszczek 550-850 zł
Odmładzanie grzbietów dłoni 1750 zł

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.

Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n

62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT

11:00-19:00

ŚRODA

9:00-16:00