Dentis | Arte – Nasz zespół

Dentis | Arte - Nasz zespół

Dentis Arte do zespół doświadczonych lekarzy, których łączy pasja do wykonywanego zawodu oraz chęć nieustannego rozwoju. Tworzymy to miejsce aby pomagać Państwu, to nasza misja i cel. Świadczymy usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie.
Jako zespół, uzupełniamy się, dzięki czemu oferujemy pełen zakres usług z zakresu stomatologii oraz usługi medycyny estetycznej w jednym miejscu. Dla nas to możliwość prowadzenia kompleksowego leczenia w obrębie jednego zespołu, dla Państwa oszczędność czasu i wygoda!

Andrzej Chmielecki

Założyciel Dentis Arte, Absolwent wydziału lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek PSI (Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) oraz ICOI(International Congress of Oral Implantologists). Ukończył cykl szkoleń Implantologicznych – Curriculum implantologii PSI. Pasjonat chirurgii stomatologicznej, implantologii, cyfrowej protetyki stomatologicznej oraz leczenia interdyscyplinarnego u pacjentów z problemami okluzyjnymi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych międzynarodowych oraz krajowych kursach, konferencjach oraz szkoleniach. Pasjonat nowoczesnej stomatologii opartej o rozwiązania cyfrowe. Uwielbia wdrażać najnowsze technologie do codziennej praktyki.

W Dentis Arte układa kompleksowe plany leczenia oraz zajmuje się leczeniem implantologicznym, protetycznym oraz chirurgicznym.

Maria Chmielecka

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, ponadto uczęszczała na Uniwersytet Medyczny w Nantes we Francji, gdzie studiowała medycynę ogólną. Dzięki temu doświadczeniu płynnie posługuje się językiem angielskim i francuskim, co ułatwia pracę z zagranicznymi pacjentami.

Jej największą pasją jest medycyna estetyczna. Od wielu lat związana jest z AntiAging Institute. Regularnie i aktywnie podnosi swoje kwalifikacje m.in. z zaawansowanych technik iniekcji kwasu hialuronowego; w tym wypełniaczy, mezoterapii, peptydowej terapii skóry i włosów, a także zabiegów z użyciem toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego. Stale rozszerza swoje kompetencje będąc systematycznie uczestnikiem zaawansowanych szkoleń oraz konferencji naukowych z zakresu medycyny estetycznej.

Założycielka Estetic Arte – gałęzi naszej kliniki zajmującej się medycyną estetyczną.

Agnieszka Kolanowska

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z wyróżnieniem. Już w trakcie studiów aktywnie poszerzała swoją wiedzę poprzez aktywność naukową, czego wynikiem jest autorstwo kilku prac naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. Następnie uczestniczyła w szeregu szkoleń i sympozjów z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii adhezyjnej, estetycznej oraz zachowawczej. Dzięki prawie 3-letniemu pobytowi w Niemczech, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami niepolskojęzycznymi posługując się językiem niemieckim lub angielskim .

W Dentis Arte zajmuje się przede wszystkim endodoncją mikroskopową oraz estetyczną rekonstrukcją kompozytową zębów. Charakteryzuje ją doskonałe podejście do pracy z najmłodszymi pacjentami, których uśmiech na twarzy po zabiegu jest najmilszą satysfakcją.

Aleksandra Król – Chmielowska

Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku swojej pracy zawodowej zainteresowała ją ortodoncja. W celu poszerzenia swojej wiedzy i poznania najnowszych standardów leczenia ortodontycznego, po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła intensywną edukację ortodontyczną, kończąc liczne szkolenia na uznanych ośrodkach w kraju i za granicą. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Ortodoncji na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Stomatologii pod kierownictwem prof. Williamsa. Ukończyła studia podyplomowe na Donau University w Austrii w zakresie ortodoncji uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics (MSc). Aby w profesjonalny sposób połączyć estetykę uzębienia z estetyką twarzy, ukończyła studia podyplomowe Estetyka Twarzy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W Dentis Arte zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Paulina Anioła

Asystentka stomatologiczna, higienistka. Najlepiej czuje się asystując przy zabiegach implantologicznych oraz chirurgicznych, a także z użyciem mikroskopu zabiegowego.

Joanna Niklewicz

Asystentka stomatologiczna, higienistka. Asystuje do zabiegów ortodontycznych ponadto wykonuje zabiegi higienizacyjne.

Karolina Puk

Asystentka stomatologiczna. Najczęściej asystuje podczas zabiegów medycyny estetycznej.

Alicja Herbetko

Zajmuje się rejestracją pacjentów.

Karolina Krawiec

Zajmuje się rejestracją pacjentów.