WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK KĄCIKÓW UST

Zabiegi medycyny estetycznej DENTSARTE – Kwas Hialuronowy
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze – jest on podstawowym składnikiem, który odpowiada za nawilżenie i jędrność skóry. Skóra dojrzewając traci znaczne ilości kwasu hialuronowego, a tym samym skóra staje się wysuszona, zmarszczona, i zwiotczała.

Jak uzupełniać niedobór kwasu hialuronowego?

Jedynym skutecznym i trwałym sposobem jest wstrzyknięcie preparatu w warstwę skóry właściwej. Właśnie w takiej formie działa bezpośrednio na skórę nawilżając ją, wypełniając zmarszczki czy bruzdy. Ten związek chemiczny nadaje objętość, modeluje, poprawia kontury całej twarzy, ale co najważniejsze pobudza naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki temu efekty utrzymuje się dłużej, a twarz wygląda zdrowo i naturalnie.

Stosowany do zabiegów preparat jest syntetyczny co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Nie wymaga wykonywania próby uczuleniowej.

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego są szeroko stosowane do wypełnienia zmarszczek w okolicy ust. Usta to bardzo ważny element wyglądu, właśnie po nich widać pierwsze objawy starzenia. Medycyna Estetyczna znalazła rozwiązanie na niechciane zmarszczki w kącikach ust.Dzięki zabiegom wygładzania zmarszczek kącików ust mozemy osiągnąć zdrowy, młody i świeży wygląd.  


Co daje zabieg wygładzenia zmarszczek w kącikach ust ?


– redukcja oznak starzenia
– ujędrnienie
– podniesienie kącików ust
– wygładzenie zmarszczek wokół ust
– zaznaczenie konturu ust

Wszystko co trzeba wiedzieć o wygładzenia zmarszczek w kącikach ust z użyciem kwasu hialuronowego 

Na czym polega zabieg?


Zabieg polega na iniekcji preparatu z usieciowanym kwasem hialuronowym w okolicę kącików ust. Substancja podawana jest w zagłębieniu skóry oraz równolegle obok zagłębienia kącika ust. Do tego zabiegu używane są mniejsze kaniule lub igły, gdyż preparat jest rozprowadzany w sposób liniowy poprzez kilkukrotne wstrzyknięcia pod różnymi kątami do skóry. Tworzy się w ten sposób rodzaj rusztowania które podtrzymuje kąciki i naciąga zmarszczki i zagłębienia. Preparat po iniekcji jest równomiernie rozmasowywany przez lekarza medycyny estetycznej.

Jak długo utrzymuje się efekt wygładzenia zmarszczek w kącikach ust kwasem?

Wygładzające działanie kwasu hialuronowego jest efektem wiązania tego preparatu z wodą zwiększając objętość i wypełniając usta. Kwas Hialuronowy ulega degradacji po 6-12 miesięcy. Po tym okresie trzeba zgłosić się na zabieg dla podtrzymania olśniewającego efektu. Długość utrzymywanego efektu zależy również od rodzaju preparatu. W naszych Gabinetach stosujemy preparaty kwasu hialuronowego  JUVEDERM®  firmy ALLERGAN, które są bardzo skuteczne i długotrwałe, ale przede wszystkim bezpieczne! 

 

Jak długo są widoczne efekty wygładzenia zmarszczek w kącikach ust?

Efekty utrzymują się między 6, a 8 miesięcy. Są to predyspozycje osobnicze. Na przykład u osób młodych efekty utrzymują się dłużej, niż u starszych. Wynik zabiegu uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji organizmu. Przez dwa tygodnie od zabiegu powinno się spożywać więcej wody i nawadniać organizm, wtedy efekty są ładniejsze i trwalsze.

Efekt końcowy wygładzenia zmarszczek w kącikach ust  kwasem hialuronowym zależy od gęstości i innych właściwości danego preparatu, użytej ilości, a także techniki iniekcji.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYGŁADZENIA ZMARSZCZEK W KĄCIKACH UST  Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Mimo, że wygładzanie zmarszczek w kącikach ust jest zabiegiem nieinwazyjnym to istnieje kilka przeciwwskazań do tego zabiegu:

  • ciężarne oraz karmiące piersią.
  • zakażenia skórne w okolicach ust.
  • opryszczka wargowa.
  • skłonności do bliznowców.
  • uczulenie, na któryś ze składników preparatu.
  • choroby układu immunologicznego.
  • trądzik
  • obniżona odporność
  • inne zabiegi – w przypadku, gdy w okolicach ust był niedawno wykonywany zabieg medycyny estetycznej należy się skonsultować z lekarzem.
  • wiek – w młodzieży poniżej 18 roku życia odstępuje się od wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.
WAŻNE! Odstępy czasowe pomiędzy zabiegami wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry takimi jak mikrodermabrazja czy iniekcje z toksyny botulinowej powinny wynosić minimum 2-3 tygodnie.
WYKONANE ZABIEGI

Kobiety mogą starzec się pięknie!

Medycyna estetyczna nie może zatrzymać postępu procesu dojrzewania, ale może zwolnić uwydatnianie się jego skutków. Zadbana, wypoczęta twarz i olśniewający uśmiech sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Niezależnie od wieku zdrowe, zadbane zęby są ważne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabiegi estetyczne nie są przeznaczone wyłącznie dla ludzi dojrzałych. Doskonale wiemy, że każdy jest inny. Każdemu podoba się coś innego. Tak samo jest z wyglądem zewnętrznym. Dużo młodych ludzi boryka się z asymetriami, deformacjami i wieloma innymi problemami. Medycyna estetyczna skutecznie rozwiązuje te problemy. Specjalistyczne preparaty i sprzęt jakim dysponujemy daje możliwość wykonania wielu różnorodnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu uzębienia, symetrii twarzy i kondycji skóry.

 

 

Piękny, zdrowy uśmiech może zdziałać cuda, dać pewność siebie i siłę do działania.

W naszej klinice oferujemy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej.

Są to zabiegi opierające się między innymi na kwasie hialuronowym, toksynie botulinowej oraz na terapii peptydowej.

 Zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane są przez doktor Marię Jakubowską – Chmielecką, która od lat poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności zapewniając usługi na wysokim poziomie. Pomagamy dążyć do perfekcji, z zachowaniem naturalnego wyglądu! 

Każdy zabieg w naszym gabinecie rozpoczynamy analizą problemu pacjenta, obejrzeniem twarzy i aparatu stomatognatycznego, omówieniem idnywidualnych, dopasowanych do potrzeb każdego pacjenta skutecznych działań prowadzących do rozwiązania problemu.  W naszym gabinecie stosuje się wyłącznie preparaty przebadane klinicznie i od lat stosowane w dermatologii estetycznej.

OPINIE

Lustereczko mówiło mi, że już czas, a ja zagłuszałam ten głos z obawy przed nieznanym. *** Niniejszym oświadczam, że dołączam do grona wielbicielek kunsztu estetycznego Pani Marii Jakubowskiej -Chmieleckiej – „lekarza smutków twarzowych”. Spotkanie piękności było bezbolesne i przebiegało w bardzo życzliwej atmosferze. Polecam Panią Doktor, ponieważ efekt Jej pracy to połączenie profesjonalizmu z artyzmem i pasją. -Emilia

W końcu zdecydowałam się na „odrobinę luksusu” i ingerencję medycyny estetycznej w obrębie mojej twarzy. Trafiłam do Pani dr Jakubowskiej-Chmieleckiej. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie merytoryczne i pewna ręka! I przy tym pani doktor jest bardzo ciepłą, niezwykle sympatyczną osobą. Na pewno będę do niej wracała. Już rozsławiam jej fachowość wśród moich koleżanek, które mają zamiar co nieco sobie ulepszyć na buźce. Polecam wszystkim! -Anna

Jest nie wielu takich lekarzy, których darzę zaufaniem. Pani Doktor Maria Jakubowska-Chmielecka absolutnie do nich należy. Wiem, że jestem niełatwą pacjentką – zarówno w sferze zdrowotnej jak i tej emocjonalnej. W gabinecie Pani Jakubowskiej- Chmieleckiej czuję się jednak tak, jakbym była jedyną i najważniejszą pacjentką na świecie. Pani Doktor za każdym razem przeprowadza ze mną wnikliwy wywiad, przedstawia dokładny plan leczenia (wyłożony zrozumiałym dla osoby nie będącej lekarzem językiem), po czym pewną ręką, w sposób bardzo profesjonalny rozprawia się z moja dolegliwością. Wszystko dzieje się w atmosferze ogromnej życzliwości. Po zabiegu, Pani Doktor poświęca mi również wiele uwagi: cierpliwie wysłuchuje pytań, rozwiewa moje wątpliwości, jest przy tym niezwykle empatyczna. Pani Maria Jakubowska-Chmielecka to lekarz z wielką pasją, wielką kulturą osobistą, to lekarz z powołania. -Monika J.

Cóż napisać – efekt estetyczny na kochanej twarzy mojej Żony jest wspaniały! Teraz jej spojrzenie złagodniało, i to nawet wtedy, gdy trochę się złości. Koniec z groźną miną, choćby sama chciała 🙂 Bardzo dziękuję Pani Doktor. Z wyrazami szacunku – -Zadowolony Mąż

CENNIK

Konsultacja 100 zł
Znieczulenie emla 30 zł

Kwas hialuronowy

Modelowanie i powiększanie ust 800 – 1100 zł
Wolumetria 1500 – 2400 zł
Wypełnienie płytkich bruzd i zmarszczek 550-850 zł
Odmładzanie grzbietów dłoni 1750 zł

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.

Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n

62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT

11:00-19:00

ŚRODA

9:00-16:00