Kadra lekarska

Andrzej Chmielecki

Lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek PSI (Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) oraz ICOI(International Congress of Oral Implantologists). Ukończył cykl szkoleń Implantologicznych – Curriculum implantologii PSI. Pasjonat chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki stomatologicznej oraz leczenia interdyscyplinarnego u pacjentów z problemami okluzyjnymi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych międzynarodowych oraz krajowych kursach, zjazdach oraz szkoleniach.

Maria Jakubowska – Chmielecka

Lekarz stomatolog Poznań

 Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto uczęszczała na Uniwersytet Medyczny w Nantes we Francji, gdzie studiowała medycynę ogólną. Dzięki temu doświadczeniu płynnie posługuje się językiem angielskim i francuskim, co ułatwia pracę z zagranicznymi pacjentami. Od ukończenia studiów nieustannie podnosi swoje kwalifikacje będąc uczestnikiem licznych międzynarodowych oraz krajowych kursów, zjazdów oraz sympozjów z zakresu stomatologii estetycznej, odtwórczej, nowoczesnej endodoncji, nowych technologii i materiałów w stomatologii. Charakteryzuje ją doskonałe podejście do najmłodszych pacjentów. Dzięki uśmiechowi i empatii pani doktor, dzieci oraz pacjenci dorośli zapominają co to strach przed wizytą u dentysty.

Oprócz stomatologii zajmuje się medycyną estetyczną, łącząc zdrowie i piękno jamy ustnej z poprawą estetyki twarzy.

Od wielu lat związana jest z AntiAging Institute. Regularnie i aktywnie podnosi swoje kwalifikacje m.in. z zaawansowanych technik iniekcji kwasu hialuronowego; w tym wypełniaczy, mezoterapii, peptydowej terapii skóry i włosów, a także zabiegów z użyciem toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego. Stale rozszerza swoje kompetencje będąc systematycznie uczestnikiem zaawansowanych szkoleń oraz konferencji naukowych z zakresu medycyny estetycznej.

Pani doktor, prowadzi również pacjentów cierpiących na bruksizm ( tzw. zgrzytanie zębami, zaciskanie ich- szczególnie podczas snu oraz w sytuacjach stresowych).

Agnieszka Kolanowska

Lekarz stomatolog

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z wyróżnieniem. Już w trakcie studiów aktywnie poszerzała swoją wiedzę poprzez aktywność naukową, czego wynikiem jest autorstwo kilku prac naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. Następnie uczestniczyła w szeregu szkoleń i sympozjów z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii adhezyjnej, estetycznej oraz zachowawczej. Dzięki prawie 3-letniemu pobytowi w Niemczech ma bardzo dobry kontakt z pacjentami niepolskojęzycznymi (j. angielski oraz niemiecki). Charakteryzuje ją łatwość pracy z najmłodszymi pacjentami, których uśmiech na twarzy po zabiegu jest najmilszą satysfakcją.

Aleksandra Król – Chmielowska

Lek. den. ortodonta Poznań

Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku swojej pracy zawodowej zainteresowała ją ortodoncja. W celu poszerzenia swojej wiedzy i poznania najnowszych standardów leczenia ortodontycznego, po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła intensywną edukację ortodontyczną, kończąc liczne szkolenia na uznanych ośrodkach w kraju i za granicą. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Ortodoncji na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Stomatologii pod kierownictwem prof. Williamsa. W chwili obecnej odbywa studia podyplomowe na Donau University w Austrii w zakresie ortodoncji. Aby w profesjonalny sposób połączyć estetykę uzębienia z estetyką twarzy, ukończyła studia podyplomowe Estetyka Twarzy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.
Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n,
62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT godz. 9:00-19:00