Dentis | Arte – Stomatologia i Medycyna Estetyczna

DENTIS|ARTE

Naszym celem jest sprawienie, by nasi pacjenci na każdym etapie leczenia otrzymywali wszelką oczekiwaną pomoc oraz poczucie pełnego bezpieczeństwa.
Pragniemy, aby nasze doświadczenie i wiedza, pozwoliły cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem promieniejącym z Państwa twarzy.
DentisArte jest wysokiej klasy zespołem gabinetów, łączących profesjonalną i nowoczesną opiekę stomatologiczną, innowacyjną diagnostykę oraz zabiegi poprawy estetyki twarzy, przy użyciu najnowszej generacji, oryginalnych i bezpiecznych materiałów oraz metod.
Miejsce które tworzymy, zawdzięczamy wspólnej pasji, zgranemu zespołowi oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta. Przy użyciu nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia, zintegrowanemu, interdyscyplinarnemu podejściu, obejmującemu zabiegi stomatologiczne oraz medycynę estetyczną, zależy nam nie tylko na poprawie stanu zdrowia naszych pacjentów ale również na poprawie ich samopoczucia. Piękno naszej twarzy jest ściśle związane z uśmiechem. Bez wątpienia, to jak wyglądamy wpływa na nasze samopoczucie, a stan zdrowia jamy ustnej często rzutuje na kondycje naszego organizmu.

W Dentis Arte oferujemy

  • pełen zakres usług stomatologicznych – implanty, protetyka, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, zabiegi higienizacyjne
  • usługi z zakresu medycyny estetycznej – kwas hialuronowy, botoks, biorewitalizacja, mezoterapia, kwasy medyczne, osocze i fibryna bogatopłytkowa
  • najwyższej jakości sprzęt umożliwiający wykonywanie wysokospecjalistycznych procedur stomatologicznych – mikroskop, skaner wewnątrzustny, endomotor, system termicznej obturacji kanałów, fizjodyspenser, wirówka medyczna
  • pełną rentgenodiagnostykę – cyfrowe zdjęcia radiologiczne, cyfrowe zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografię komputerową o dużym polu obrazowania i wysokiej rozdzielczości

Projektując Dentis Arte, staraliśmy się stworzyć miejsce, w którym każdy pacjent poczuje się komfortowo. Zdajemy sobie sprawę, że wizyty w gabinecie lekarskim mogą być źródłem stresu. Dokładamy wszelkich starań by te negatywne emocje po przekroczeniu progu naszego gabinetu zostały zamienione na pozytywne odczucia. Nasz personel charakteryzuje się wysoką empatią oraz chęcią rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań. Uśmiech, dobra energia oraz profesjonalizm to cechy, które nas definiują. Tworzymy zgrany zespół lekarzy i asystentek.

Najwyższą jakość naszej pracy potwierdzają opinie zadowolonych pacjentów. Sprawdź nasze opinie:

Pani Maria Jakubowska-Chmielecka to po prostu mistrzyni💪 i czarodziejka zarazem👌. Daje z siebie 100% a przy tym tryska radością, satysfakcją. Mało tego, takie podejście ma cała załoga👌. Niezmiennie dba się też o bezpieczeństwo, czystość i terminy 😊by zadania były wykonane w terminie, a pacjenci zdrowi i zadowoleni.

Dylemat czy polecać😃😉 podobno o perełki warto dbać by „służyły jak najdłużej”😊 niezmiennie z tym blaskiem i wartością

Agnieszka N.

Nie spotkałem się nigdy wcześniej z takim poziomem i jakością obsługi w salonie stomatologicznym jak tutaj w DentisArte…💯 Pan Andrzej zajął się wszystkim, bez strachu i bólu odbyłem wizytę, serdecznie polecam. Nie tylko miło i profesjonalnie ale też nowocześnie. Nowych technologii i świetnych rozwiązań tu nie brakuje! 🏆

Wiktor G.

Pani Doktor sprawiła, że moja twarz wygląda jak po najlepszych wakacjach. Policzki są świeże i uniesione, usta nie straszą już smutkiem. Pani Maria to profesjonalistka, perfekcjonistka o ogromnej wiedzy i artystka. Po zabiegu wykonanym przez Panią Jakubowską- Chmielecką twarz jest pięknie wyrzeźbiona. Dziękuję również Pani Marii za ciepło i ogromną życzliwość.

Monika

Szczerze polecam gabinet DentisArte!!!
Zarówno stomatologia zachowawcza jak i implantologia w wykonaniu doktora Andrzeja Chmieleckiego .!!!
Wiedza, doświadczenie ,technologia oraz
miła atmosfera stworzona przez personel pracujący w gabinecie zrobi pozytywne wrażenie nawet na najbardziej wymagających pacjentach
dziękuje i pozdrawiam cały gabinet🙂

Mariusz R.

W pełni zasłużone 5 gwiazdek !!!
Jakość usługi na najwyższym poziomie. Połączenie doświadczenia i wiedzy całego zespołu z nowoczesnym sprzętem gwarantują zadowolenie i piękny, zdrowy uśmiech 🙂 Po prostu, właściwi ludzie na właściwym miejscu !!! Uśmiechnięci, sympatyczni i profesjonalnie podchodzący do swojej pracy. W Dentis Arte przeszłam już wiele … od zwykłego borowania, przez wyrwanie zęba, leczenie kanałowe, zabieg implantacji po wstawienie koron na górnych jedynkach, które doznały urazu w dzieciństwie. Wszystkie zabiegi przebiegały sprawnie, bezboleśnie i bez komplikacji. Teraz wiem, że to była jedna z najlepszych inwestycji mojego życia, ponieważ w końcu mogę się śmiało i szeroko uśmiechnąć 🙂 Dziękuję

Joanna G.

Bardzo profesjonalne proklienckie podejście. Mistrzowsko wykonana praca przez pana A. Chmieleckiego przy współpracy z genialnym technikiem p. Mikołajem. Bardzo profesjonalna pani asystentka, która nie tylko potrafi odnaleźć szybszy pasujący termin wizyty, ale również wspaniale współpracuje podczas zabiegu. W tym wykonaniu stomatologia naprawdę staje się sztuka, a nie zwykłym rzemiosłem.

Flow Grace

Dentis Arte - Stomatologia
4.9
Na podstawie 72 opinii
powered by Google
Ola ŚwierkowskaOla Świerkowska
21:11 27 Jul 23
Leczenie u dr Agnieszki i dr Andrzeja to sama przyjemność. 🙂 Całkowicie bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze. Przebieg każdego zabiegu był dokładnie wyjaśniony i przeprowadzony tak abym czuła się komfortowo.Pani Asia, u której byłam na higienizacji i wybielaniu, zawsze miła, uśmiechnięta i wszystko wykonała bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów, w końcu można uśmiechać się szeroko :)Panie rejestratorki zawsze przemiłe i uśmiechnięte :)Polecam to miejsce!
js_loader

Najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt

Gabinet Dentis Arte tworzą lekarze z pasją i wysokimi kwalifikacjami. Praca naszego zespołu przynosi trwałe i piękne efekty. Nasi lekarze pracują razem, analizują wspólnie skomplikowane przypadki, wymieniają się wiedzą i doświadczeniami. Doskonałe efekty pracy osiągamy również dzięki odpowiedniemu wyposażeniu. Najwyższej jakości sprzęt w rękach wykwalifikowanych lekarzy to gwarancja najwyższej jakości pracy.

Fotele stomatologiczne

– wygodne i niezawodne, umożliwiające bezpieczną i komfortową pracę, oferujące doskonałe oświetlenie pola zabiegowego, dobrą ergonomię i zaopatrzone w wydajne systemy ssące.

Tomograf komputerowy

– umożliwia bardzo dokładną diagnostykę obrazową kości oraz zębów w trzech płaszczyznach. Urządzenie, którym dysponujemy to najszybszy tomograf na rynku o dużym polu obrazowania 16×9, zapewnia najwyższej jakości obrazy zachowując przy tym najniższą dawkę promieniowania. Pozwala dokładnie zaplanować zabieg chirurgiczny czy implantologiczny, używany jest również do oceny anatomii kanałów korzeniowych podczas leczenia kanałowego.  Poza obrazami 3D wykonuje również standardowe zdjęcia pantomograficzne oraz cefalometryczne niezbędne do planowania leczenia ortodontycznego.

System do termoplastycznego wypełnienia kanałów za pomocą gutaperki umożliwia niezwykle szczelne i jednocześnie szybkie wypełnienie kanałów korzeniowych.

Mikroskop zabiegowy

– praca w dużym powiększeniu pozwala dostrzec szczegóły niemożliwe do zauważenia gołym okiem. Każde leczenie endodontyczne wykonujemy przy użyciu mikroskopu zabiegowego. Szlifowanie zębów pod korony czy licówki w powiększeniu ma ogromny wpływ na precyzję pracy protetycznej.

Radiowizjografia

– każdy z naszych gabinetów stomatologicznych wyposażony jest w rentgen punktowy z radiowizjografią. Pozwala na wykonanie szybkiego zdjęcia cyfrowego, najczęściej podczas leczenia kanałowego.

Fizjodyspenser

– to sprzęt niezbędny przy zabiegach implantologicznych oraz chirurgicznych. Podczas zabiegów do chłodzenia wiertła używana jest sterylna sól fizjologiczna. Wszystkie elementy urządzenia mające kontakt z pacjentem są sterylizowane, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu

System wentylacji i klimatyzacji w Dentis Arte jest wyposażony w jonizatory powietrza, które zabijają bakterie, wirusy oraz grzyby. Dbamy o państwa i nasz komfort, zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Skaner wewnątrzustny

– to urządzenie zastępujące tradycyjne masy wyciskowe, odwzorowujące sytuację w jamie ustnej z niespotykaną wcześniej dokładnością. Obecnie większość prac protetycznych oraz protetykę na implantach wykonujemy wykorzystując cyfrowy skaner. W połączeniu z oprogramowaniem komputerowym, tworzy cyfrowy obraz jamy ustnej i w takiej formie nasza praca trafia do laboratorium techniki dentystycznej za pośrednictwem internetu.

Endomotor

– to urządzenie niezbędne do przeprowadzenia leczenia kanałowego przy użyciu narzędzi rotacyjnych. Pozwala na dokładne ustawienie momentu obrotowego oraz prędkości narzędzia pracującego w kanale. Sprzęt jakim dysponujemy ma wbudowany endometr, który bada długość kanału w trakcie pracy narzędzia co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Wirówka laboratoryjna

– używana do zabiegów medycyny estetycznej oraz przy zabiegach chirurgicznych aby stymulować proces gojenia.

Kredytowanie leczenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, w naszym gabinecie możliwe jest kredytowanie leczenia. Oferujemy Państwu możliwość finansowania zabiegów w Dentisarte w szybki i prosty sposób, w formie dogodnych rat. MediRaty pozwolą Państwu wykonać zabieg już dziś, a koszty leczenia rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat.

Możliwość finansowania kosztów leczenia nawet do 50.000 zł!
Aby skorzystać z płatności ratalnej MediRaty, poinformuj o tym lekarza podczas wizyty.
Lekarz przygotuje plan leczenia oraz określi jego przewidywany koszt.
Skorzystaj z aplikacji e-MediRaty i dokonaj samodzielnie wstępnej zdolności kredytowej. Przy jej pomocy możesz również złożyć wniosek on-line.