Dental Travel

Dlaczego warto przyjechać do Suchego Lasu, aby leczyć uzębienie? DENTISARTE przyjmuje Pacjentów z całego świata.

DENTAL TRAVEL 

Nasza klinika DENTISARTE jest otwarta na zagranicznych Pacjentów. Gwarantujemy usługi stomatologiczna na najwyższym poziomie, opiekę podczas pobytu i pełną organizację logistyczną na życzenie Pacjenta. Posiadamy wiedzę specjalistyczną, nowoczesny sprzęt, duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, co sprawia, że wykraczamy ponad europejskie standardy. Co najważniejsze ceny nie są europejskie. W naszej klinice wyleczysz wszystkie zęby podczas kilku wizyt. Wrócisz do rodzinnego kraju z pięknym, zdrowym uśmiechem.

Najczęściej nasi zagraniczni Pacjenci przyjeżdżają do nas, aby założyć implant zębowy, wykonać protetykę, skorzystać ze stomatologii i medycyny estetycznej.  Zespół Dentisarte to eksperci w każdej dziedzinie stomatologii, którzy swoje kwalifikacje i doświadczenie zdobywali w Polsce i za granicą, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

LOGISTYKA I OPIEKA


Pełna logistyka i opieka na miejscu. Gwarancja dobrej organizacji wizyt i pobytu. Możemy przygotować kosztorys potrzebny do firm ubezpieczeniowych, zarezerwować lot, hotel czy zorganizować zwiedzanie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i znajdziemy rozwiązanie na każdy problem. 

Twoja pierwsza wizyta:
Konsultacja i przygotowanie planu leczenia, następnie zdjęcie RTG lub inne potrzebne badania. Na końcu konsultacji omawia się proces leczenia, koszty oraz umawia kolejne wizyty.

Opieka po leczeniu :
Po powrocie do swojego kraju, każdy pacjent dostaje wytyczne związane z wizytami kontrolnymi. Chcemy mieć pewność, że leczenie się powiodło. 

 

W pełni zasłużone 5 gwiazdek !!!
Jakość usługi na najwyższym poziomie. Połączenie doświadczenia i wiedzy całego zespołu z nowoczesnym sprzętem gwarantują zadowolenie i piękny, zdrowy uśmiech  Po prostu, właściwi ludzie na właściwym miejscu !!! Uśmiechnięci, sympatyczni i profesjonalnie podchodzący do swojej pracy. W Dentis Arte przeszłam już wiele … od zwykłego borowania, przez wyrwanie zęba, leczenie kanałowe, zabieg implantacji po wstawienie koron na górnych jedynkach, które doznały urazu w dzieciństwie. Wszystkie zabiegi przebiegały sprawnie, bezboleśnie i bez komplikacji. Teraz wiem, że to była jedna z najlepszych inwestycji mojego życia, ponieważ w końcu mogę się śmiało i szeroko uśmiechnąć  Dziękuję
-Joanna Gawron-Pawłowska

Pierwszy raz odwiedziłam gabinet tydzień temu w celu usunięcia ósmego zęba. Zabieg nie był łatwy ze względu na poziome położenie zęba schowanego częściowo w dziąśle. Pan Doktor jednak ze stoickim spokojem poradził sobie znakomicie. Dzisiaj odbyło się bezbolesne zdjęcie szwów oraz zapadła decyzja o dalszym leczeniu zębów u Pana Doktora Andrzeja. Pomimo ogromnego strachu przed stomatologami, Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie. Cierpliwość, z którą wykonuje swoją robotę, skłania do dalszego korzystania z usług DentisArte. Po „grubszych” zabiegach pacjent zostaje zaopatrzony w odpowiednie leki, a do pełni szczęścia potrzebny jest później tylko czas Pozdrawiam Pana Doktora oraz Panią Higienistkę! Do zobaczenia na kolejnej wizycie
-Marysia Zamiara

Oferujemy Państwu możliwość finansowania leczenia w Dentisarte w szybki i prosty sposób, w formie dogodnych rat. MediRaty pozwolą Państwu wykonać zabieg już dziś, a koszty leczenia rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat.

Możliwość finansowania kosztów zabiegów nawet do 50.000 zł!
Aby skorzystać z płatności ratalnej MediRaty, poinformuj o tym lekarza podczas wizyty.
Lekarz przygotuje plan leczenia oraz określi jego przewidywany koszt.
Skorzystaj z aplikacji e-MediRaty i dokonaj samodzielnie wstępnej zdolności kredytowej. Przy jej pomocy możesz również złożyć wniosek on-line.

Doświadczeni lekarze

Dzięki współpracy z zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów, reprezentujących wszystkie dyscypliny stomatologiczne, zapewniamy naszym Pacjentom możliwość kompleksowego leczenia.
Andrzej Chmielecki

Andrzej Chmielecki

Lekarz stomatolog

Maria Jakubowska- Chmielecka

Maria Jakubowska- Chmielecka

Lekarz stomatolog

Odwiedź nas

Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać z komfortowego bezpłatnego parkingu przed naszym gabinetem.
Adres gabinetu

Osiedle Szafirowe 2n,
62-002 Suchy Las

Umów się na wizytę

+48 61 671 61 61

Godziny otwarcia

PON – PT godz. 9:00-19:00