Dr Cyj Hair Filler to kompleks substancji, który działa poprzez rewitalizację komórek skóry głowy, wspomagając krążenie krwi. Odżywia także mieszki włosowe, stymulując wzrost włosów i zapobiegając ich wypadaniu. Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie technologii Sustained Release Technology. DR.CYJ Hair Filler otrzymał nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej 2017”

Na czym polega zabieg na wypadające włosy Dr Cyj Hair Filler?

Wypełniacz podaje się przez mikroiniekcję skóry głowy. Składniki są uwalniane stopniowo stymulując tym samym mieszki włosowe i komórki do wzrostu nawet po zabiegu. Ta procedura zatrzymuje wypadanie włosów, stymuluje mikrokrążenie i sprawia, że włosy są lepiej odżywione.

Kto może stosować Dr Cyj Hair Filler?

Zabieg Dr Cyj Hair Filler na wypadające włosy jest przeznaczony dla:

  • kobiet i mężczyzn mających cienkie i słabe włosy,
  • kobiet borykających się z problemem wypadających włosów, 
  • mężczyzn cierpiących na łysienie androgenowe, 

Ile zabiegów trzeba wykonać dla najlepszych efektów?

Zwykle zaleca się 3-4 zabiegi wykonywane co dwa tygodnie. Dokładna liczba zabiegów zostanie określona przez lekarza medycyny estetycznej podczas wizyty. 

Zalety zabiegu Hair Filler przeciw wypadaniu włosów

  • Dr Cyj Hair Filler to preparat z wysoką zawartością kwasu hialuronowego i peptydów. Ten kompleks zapewnia wzrost włosa, stymuluje regenerację i tłumienie ekspresji genu związanego z wypadaniem włosów.

  • Efekt zabiegu różnią się w zależności od pacjenta, ale efekty utrzymują się przez około rok, natomiast zaleca się zabiegi przypominające.

  • Badania kliniczne wykazały, że po 8 tygodniach gęstość włosów wzrosła średnio o 22,3%, a grubość włosów o 26%. 

  • Zabieg nie ma skutków ubocznych, ale może spowodować krótkotrwały dyskomfort, delikatne zaczerwienienie czy swędzenie. 

  • Przeciwwskazaniem do zabiegu jest alergia na którykolwiek ze składników.